Św. Mikołaj z telefonem w ręku, napis: Są takie dzieci, które potrzebują pomocy, aby być

Serce pod choinkę - dziękujemy

Sześćset tysięcy złotych z ponad 100 tys. SMS-ów – tyle zebrała Fundacja Radia ZET w akcji „Serce pod choinkę”. Dzięki tym środkom pomożemy Tosi, Erykowi, Oliwii, Arturowi i Michalinie w walce o zdrowie i sprawność.

Dziękujemy za wszystkie wysłane SMS-y, wpłacone darowizny i udostępnione posty. Szczególnie podziękowania kierujemy do słuchaczy Radia ZET, Radia ZET Chilli i Radia ZET Gold, którzy zawsze mocno wspierają Fundację w niesieniu pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Akcja świąteczna "Serce pod choinkę" trwała od 23.12.2016 do 08.01.2017 i odbywała się się pod hasłem "Są takie dzieci, które potrzebują pomocy, aby być". Zbieraliśmy środki na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny dla potrzebujących.

Do akcji przyłączyły się gwiazdy: Natalia Szroeder, Kasia Cerekwicka, Piotr Kupicha, Rafał Brzozowski. Nagrali wyjątkowe spoty, które można było usłyszeć w Radiu ZET.

Aby pomóc można było wysłać SMS o treści „Serce” pod numer 7525 za 6 zł 15 gr z VAT.

Dziękujemy operatorom, że zrzekli się dochodu z połączeń SMS, dzięki czemu cały dochód z akcji pomoże dzieciom.

belka

Można było też wpłacić pieniądze na specjalne konto: 83 1840 0007 2213 3200 0811 5819 (dopisek: „serce”), Bank: SOCIETE GENERALE Oddział w Polsce ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa. Cały dochód z wpłat również przeznaczymy na pomoc dzieciom.