1 procent naprawdę pomaga / Fundacja Radia ZET

1 procent naprawdę pomaga

Marzec 2017

Są takie dzieci, które potrzebują pomocy. A jeden procent naprawdę pomaga! Na sali hybrydowej, którą Fundacja Radia Zet podarowała Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Krakowie, lekarze uratowali już kilkaset dzieci! Całe wyposażenie sali Fundacja kupiła za środki z 1% podatku.

Poznajcie Michała, Karolinę, Kubę i Jasia - dzieci operowane i diagnozowane na pierwszej w Europie sali hybrydowej.

Michał 4 lata

4-letni Michałek ma za sobą 3 operacje serca i wielokrotne cewnikowania serca. Wspaniali lekarze i dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia i sprzętu medycznego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie pomogły mu w walce o zdrowie.

Karolina 9 lat

Karolina jest pogodną dziewczynką, chociaż los nie szczędził jej cierpień, a szpital długo był pierwszym domem.

Kuba 6 lat

Kuba ma bardzo złożoną wadę serca. Podwójna blizna na klatce piersiowej przypomina o operacjach, które ratowały mu życie.

Jaś 2 lata

2-letni Jaś urodził się z zespołem niedorozwoju lewego serca (HLHS). Jest jednym z kilkuset dzieci zoperowanych na sali hybrydowej podarowanej przez Fundację Radia ZET Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Krakowie.

Fundacja Radia ZET chce pomagać dalej. Rozliczając swój roczny PIT przekaż nam 1% swojego podatku.

Rozliczając swój roczny PIT przekaż 1% podatku Fundacji Radia ZET. Dzięki temu możemy pomagać chorym dzieciom.

Wpisz KRS 0000127204 na papierowym formularzu lub pobierz program do rozliczeń PIT (w wersji na Twój komputer: na Windows , Mac OS i Linux ) z wpisanym na stałe KRS-em Fundacji.

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.

Więcej o rozliczaniu 1% podatku>>