|center

Wystarczy jeden SMS, by pomóc chorym dzieciom

Warto pomagać, bo nigdy nie wiadomo, czy my nie będziemy potrzebować pomocy – mówi Kayah, która tak jak Beata Tadla i Andrzej Piaseczny, miała okazję wirtualnie porozmawiać z rodzinami podopiecznych Fundacji Radia ZET. To wyjątkowe trio wspiera tegoroczną zbiórkę, z której cały dochód trafi na rzecz podopiecznych Fundacji.

Nigdy nie wiadomo, co przyniesie los. Może to my znajdziemy się w trudnej sytuacji i będziemy potrzebować pomocy ludzi o dobrym sercu? Słuchając opowieści, rozmawiając, czytając maile i prośby, które emanują bólem, cierpieniem i smutkiem - wobec tego nie da się przejść obojętnie. Z mamami podopiecznych Fundacji rozmawiali także dziennikarze Radia ZET Justyna Dżbik i Daniel Wrzos. Oni także gorąco zachęcają do wysyłania sms`ów charytatywnych.

Każda mama marzy o tym, by jej dziecko było szczęśliwe i radosne, bo uśmiech dziecka to radość w sercu rodzica i najpiękniejsze dziękuję. Opiekunowie dzieci z niepełnosprawnością każdego dnia walczą nie tylko o uśmiech na twarzy swoich pociech, ale przede wszystkim o ich samodzielność w przyszłości. Swoje walki o możliwość komunikacji z otoczeniem toczą mamy Kordiana, Marty i Szymka, którzy cierpią na zespół Downa. Rodzice Patryka, Gabriela, Mileny i Antka marzą o tym, by ich pociechy mogły być sprawne ruchowo i w przyszłości żyć bez asysty.

By spełnić te marzenia wystarczy jednocześnie tak wiele, i tak niewiele. Dzieci potrzebują systematycznej rehabilitacji, wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne i specjalistycznych terapii. To wszystko kosztuje, a rodzice nie są w stanie zapewnić potrzebnych zajęć. Dlatego zachęcamy do pomagania.  Wystarczy wysłać SMS o treści „Serce” pod numer 7245 za 2,46 z VAT. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji Radia ZET, ciężko chorych dzieci i dorosłych.

Dzielmy się dobrem, bo ono wraca!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych podopiecznych kliknij tutaj