Świąteczny kiermasz Eurozet-u / Fundacja Radia ZET

Świąteczny kiermasz Eurozet-u

Grudzień 2016

Wspaniałe wypieki, pyszne przetwory i kolorowe ozdoby czekały na pracowników Eurozetu w poniedziałek 12 grudnia na Żurawiej w Warszawie, z okazji II Charytatywnego Kiermaszu Świątecznego.

Podczas kiermaszu można było nabyć przeróżne przetwory, słodkości, nalewki, pasty i inne domowe produkty przygotowane przez pracowników Grupy Eurozet. W akcję zaangażowały się również biura lokalne. W tym roku całkowity dochód z akcji Fundacja przekaże na sfinansowanie edukacyjnego turnusu rehabilitacyjnego dla 10-letniego podopiecznego.

Zebraliśmy dotąd 3437,05 zł, ale cały czas wpływają pieniądze od pracowników, którzy nie mogli być na miejscu w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję i wszystkim, którzy uczestnicząc w kiermaszu przekazali środki na pomoc naszemu podopiecznemu.

Zdjęcia z kiermaszu znajdziecie na naszym Facebooku.>>