Ludzie Fundacji / Fundacja Radia ZET
Facebook

Potrzebujesz pomocy

Zadzwoń, wyślij list
albo napisz e-mail.

Chcesz pomóc

Pamiętaj, liczy się
każda złotówka.

Ludzie Fundacji

Rada Programowa

Adam Wajrak

Dziennikarz Gazety Wyborczej, współpracownik Animal Planet, ekolog. W 2005 r. uznany przez magazyn Time Bohaterem Europy. Uhonorowany nagrodą im. Andrzeja Woyciechowskiego za działania na rzecz ocalenia unikalnej Doliny Rospudy. Brukselski dziennik European Voice uznał go za jedną z 50 osób, które wywarły największy wpływ na Europę w 2007 roku.

Dr Maciej Piróg

Dr n. med., absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2002 do 2012 roku Dyrektor Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. W latach 2010–2015 doradca społeczny prezydenta RP ds. zdrowia. Prezes Polskiej Unii Szpitali Specjalistycznych. Zaangażowany w działalność naukową i społeczną. Pięciokrotnie w w pierwszej dziesiątce najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia w Polsce w rankingu „Pulsu Medycyny”.

Monika Olejnik

dziennikarka, publicystka, członek Rady Programowej FRZ

Zarząd

Andrzej Matuszyński

Prezes Zarządu Fundacji Radia ZET

Prezes Zarządu Grupy Eurozet. Pracę w branży medialnej rozpoczynał w Grupie Infor. W latach 1997-2004 był związany z Grupą Eurozet, zajmując m.in. stanowisko Dyrektora Badań i Marketingu. W kolejnych latach pracował w Cyfrowym Polsacie S.A., gdzie jako Członek Zarządu odpowiadał za marketing. Od 2010 r. był Członkiem Zarządu i Dyrektorem Operacyjnym ITI Neovision S.A. W latach 2011-2012 pełnił funkcję Dyrektora Pionu Marketingu Grupy Eurozet, a następnie doradzał Zarządowi Grupy.

Agnieszka Mazur

Członek Zarządu Fundacji Radia ZET

Rada Fundacji

Jarosław Paszkowski

Członek Rady Fundacji

Daniel Adamski

Członek Rady Fundacji

Ewa Rosiewicz

Członek Rady Fundacji

Dyrektor Biura Reklamy Grupy Eurozet
W mediach pracuje od ponad dwudziestu lat. Pracowała w W Infor Biznes i AWR Wprost, jako Dyrektor Sprzedaż Działu Agencyjnego. W latach 1993-2008 w dziale sprzedaży Grupy Eurozet zarządzała m.in. Działem Obsługi Klienta, Trade Marketingiem, PR-em i Promocją RRM.

Pracownicy

Aneta Lejman

Dyrektor Fundacji Radia ZET

Justyna Lipczyńska

Starszy Specjalista Fundacji Radia ZET

Absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka książek, gór i... futbolu amerykańskiego.