Fundacja Radia ZET pomaga osobom szczególnie potrzebującym - chorym, niepełnosprawnym, głównie dzieciom. Finansujemy rehabilitację, zakup leków i innych środków ochrony medycznej.

Udzielamy pomocy w ramach medycyny konwencjonalnej na terenie kraju.

Wspieramy także szpitale i hospicja przekazując im sprzęt i wyposażenie niezbędne do leczenia pacjentów.

W 2023 roku zdecydowaliśmy się zawiesić dofinansowania do sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych. Od 1 czerwca 2023 r. ze względu na ograniczone środki Fundacji zawiesiliśmy dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy, przyślij prośbę. Wskaż w niej jakiego wsparcia potrzebujesz i uzasadnij dlaczego. Do prośby o pomoc załącz wydrukowane i podpisane zgody na przetwarzanie danych osobowych osoby zgłaszającej i potrzebującej.

Prośbę wyślij:

• tradycyjną pocztą na adres:
    Fundacja Radia ZET
    ul. Żurawia 8
    00-503 Warszawa

W odpowiedzi na prośbę otrzymasz dokumenty do wypełnienia. Odesłany komplet uzupełnionych formularzy wraz z załącznikami jest dla nas podstawą do podjęcia decyzji o udzieleniu pomocy. W ocenie wniosku bierzemy pod uwagę sytuację życiową, zdrowotną oraz materialną.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń (+48) 22 583 30 45 (pn. – pt., w godzinach 9:00-15:00).