plakat konkursu "Napisz bajkę dla Podopiecznych Fundacji Radia ZET

Napisz Bajkę - wyniki konkursu Fundacji

Dzięki bajkom otaczający świat wydaje się przyjaźniejszy. A dzieci potrzebują bajek do zabawy, nauki, radzenia sobie z własnymi emocjami. Szczególnie podopieczni Fundacji Radia ZET, którzy codziennie zmagają się z różnymi chorobami. Dlatego cieszymy się, że konkurs „Napisz bajkę dla podopiecznych Fundacji Radia ZET” zorganizowany przez Fundację, spotkał się z tak dużym odzewem.

Konkurs trwał od 18 do 30 listopada.

Z wielką przyjemnością czytaliśmy wszystkie zgłoszone bajki. Zadziwiły nas kreatywnością, poczuciem humoru, ale i mądrymi przesłaniami.

Komisja Konkursowa w składzie: Aneta Lejman, Dyrektor Fundacji Radia ZET, Małgorzata Kozieł, Rzecznik Prasowy Grupy Eurozet, dr Elżbieta Zubrzycka, psycholog, autorka książek dla dzieci i rodziców, Kamil Nosel, dziennikarz Radia ZET, autor programów radiowych, Adam Wajrak, dziennikarz, ekolog, autor książek przyrodniczych, członek Rady Programowej Fundacji Radia ZET postanowiła nagrodzić następujące utwory:

• Jaga- Baga i jej misja, Justyny i Kuby Jankowskich
  • Królewna z wysokiej wieży, Ewy Kozłowskiej
  • Trochę inny Czerwony Kapturek, Dominiki Brysk-Urbańskiej
  • W zoo, Izabeli Rzepeckiej
  • Zielony kłopot, Izabeli Michty

Każdy z laureatów otrzyma voucher o wartości 300 zł do salonów empik. Zwycięskie bajki zostaną nagrane na płytę CD, która będzie wykorzystana do celów charytatywnych na rzecz podopiecznych Fundacji Radia ZET.

Wkrótce skontaktujemy się ze zwycięzcami w celu ustalenia odbioru nagród. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za piękne teksty, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.