Możesz pomóc

Choroba zawsze niesie ze sobą wiele emocji i trudnych decyzji. Leczenie, rehabilitacje i niezbędny sprzęt medyczny to olbrzymie nakłady finansowe, na które wielu po prostu nie stać. Często nie da się pogodzić opieki nad osobą ciężko chorą lub niepełnosprawną z pracą zarobkową. Doprowadzeni do kresu własnej sprawczości najbliżsi chorego muszą prosić o pomoc. Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić cały świat tej jednej osoby. Każdy beneficjent zbiórki jest przez nas szczegółowo weryfikowany. Pieniądze ze zbiórki w 100% zostaną przekazane na wskazany w opisie cel. Kwoty powyżej celu z indywidualnych zbiórek oraz wpłacone na działalność statutową Fundacji Radia ZET trafią do podopiecznych, którzy na dany moment nie mają założonej zbiórki indywidualnej, a również potrzebują wsparcia.

Możesz pomóc
Możesz pomóc

Payu

10 zł
50 zł
200 zł
20 zł
100 zł
inna kwota

Wpłać teraz

Przelew

Wszystkie zebrane środki przeznaczane są na nasze cele statutowe: finansowanie leczenia i rehabilitacji dzieci, zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla dzieci oraz szpitali i ośrodków zajmujących się leczeniem i rehabilitacją, finansowanie remontów i adaptacji publicznych szpitali i ośrodków medycznych. Dziękujemy za Wasze wpłaty i okazane wsparcie.

PRZELEW TRADYCYJNY

Numer konta: 83 1840 0007 2213 3200 0811 5819

Dla przelewów zagranicznych: PL 83 1840 0007 2213 3200 0811 5819

Bank: SOCIETE GENERALE Oddział w Polsce ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa

Rada programowa fundacji

  Emilia Siczek-Przybyła
  Cytat
  Zdecydowałam się wspierać działalność charytatywną Fundacji Radia Zet, ponieważ wierzę w wartość pomocy osobom potrzebującym oraz rozwijanie społeczeństwa opartego na solidarności i empatii.
  Emilia Siczek-Przybyła
  Agnieszka Mazur
  Cytat
  Pomaganie jest dla mnie ważne, a dzięki Fundacji mogę to robić jeszcze lepiej.
  Agnieszka Mazur
  Agnieszka Zaręba
  Cytat
  Wierzę, że chcieć to móc. Wspieram Fundację Radia ZET, bo w życiu najważniejszy jest człowiek. Uważam, że wrażliwość na potrzeby innych i kręgosłup moralny to zalety również w życiu zawodowym. Choć na co dzień jestem dziennikarką ekonomiczną, to przewrotnie uważam, że najcenniejszych rzeczy w życiu nie da się nabyć za pieniądze.
  Agnieszka Zaręba
  Jeremi Pedowicz
  Cytat
  Na członkostwo w radzie programowej Fundacji zdecydowałem się, ponieważ każdy zasługuje na godny los, a nie każdy ma tyle szczęścia co ja. Nierówności niszczą Świat, a skoro mam możliwość uczestniczyć w zmianie - chcę być jej częścią.
  Jeremi Pedowicz
  Cytat
  Spełniona jestem wtedy, gdy mogę rozwinąć skrzydła, dlatego chciałabym dodać skrzydeł Naszym podopiecznym Pomagam bo lubię i chcę - to daje mi siłę, radość i poczucie realnego, pozytywnego wpływu na życie ludzi Wierzę, że razem możemy zmienić świat na lepsze, że możemy dać nadzieję, wsparcie i uśmiech tym, którzy tego potrzebują
  Agnieszka Fałkowska
  Cytat
  Katarzyna Celej
  Cytat
  Monika Trzcińska
  Cytat
  Joanna Kowalik
  Cytat
  Mariusz Smolarek
  Cytat
  Oliwia Siwicka
  Łukasz Sawala
  Cytat
  Pomagam, bo mogę i lubię.
  Łukasz Sawala
  Waldemar Maniewski
  Cytat
  Praca w radiu to dla mnie wielka zabawa. A jeśli świetnie się bawiąc, można komuś pomóc, to już przeogromna radość. A jak pomaga się potrzebującym dzieciom, to już cieszy się całe niebo.
  Waldemar Maniewski
  Cytat
  Beata Lubecka
  Cytat
  bo warto pomagać :)
  Zbigniew Krupnik
  Marcin Kowalczyk
  Cytat
  Odpowiedzialny za strategiczną dla GEZ cyfrową obecność jej marek w internecie. Nadzoruje  rozwój produktu i redakcje internetowe wszystkich marek radiowych w tym radiozet.pl (miesięczny zasięg portali grupy to 10,7mln RU- wg. Mediapanel, Październik 2023), obszar subskrypcyjny (Tok FM Premium, ponad 36 tysięcy subskrybentów), technologię oraz odpowiada za wszystkie przychody z kanałów elektronicznych w ramach Grupy.
  Marcin Kowalczyk
  Cytat
  Dla mnie to kwestia serca i empatii wobec tych, którzy potrzebują wsparcia, a także głębokiego przekonania, że wspólne działania mogą dokonać niesamowitych rzeczy. To sposób na dawanie nadziei i poczucia, że każdy może dokonać pozytywnej zmiany w świecie
  Maria Kamińska-Kobus
  Mariusz Jończyk
  Cytat
  Na co dzień jestem Managerem Akcji Specjalnych i Sponsoringu w Grupie Eurozet. Zawodowo najlepiej czuję się w przestrzeni, w której kreatywność spotyka się z biznesem. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe chętnie wykorzystuję do niesienia pomocy potrzebującym. Razem z Fundacją Radia ZET realizowałem akcję „Lepszy dach nad głową”, dzięki której Rodzinne Domy Dziecka zyskały nowe dachy i przestrzeń do życia dla ich podopiecznych.
  Mariusz Jończyk
  Cytat
  Pracuję dla zysku... społecznego  I czerpie satysfakcję z tego, że mogę zrobić coś dobrego dla innych.
  Marcin Jaśkiewicz
  Michał Dzienyński
  Cytat
  Człowiek to jest w centrum moich zainteresowań. Zetkowym samochodem rocznie pokonuje kilkadziesiąt tysięcy kilometrów żeby rozmawiać ze słuchaczami Radia ZET i być blisko Waszych Spraw. Bliskie są też mi sprawy Fundacji Radia ZET i ich małych podopiecznych. Dla mnie każda historia jest interesująca. Sporo czasu spędzam na wschodzie polski tam gdzie często nikt nie zapuszcza się za kamerą czy mikrofonem.
  Michał Dzienyński
  Cytat
  Chcę wspierać działania Fundacji Radia ZET, bo fajnie jest pomagać
  Marzena Duchnowicz

Zbiórki archiwalne