Numer KRS do przekazania 1 procenta podatku Fundacji Radia ZET

Przekaż 1 procent podatku

Fundacja Radia ZET jest organizacją pożytku publicznego, uprawnioną do zbierania 1 procenta podatku od osób fizycznych. Status OPP to przywilej, ale i odpowiedzialność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby fundusze z 1% trafiały do najbardziej potrzebujących.

Rozliczając swój roczny PIT przekaż 1% podatku Fundacji Radia ZET. Dzięki temu możemy pomagać chorym, niepełnosprawnym, szczególnie dzieciom, które każdego dnia walczą o sprawność.

Teraz to naprawdę proste! Pobierz bezpłatny program do rozliczeń PIT albo rozlicz się online i przekaż 1 procent Twojego podatku naszej Fundacji.

Dane Fundacji są już wpisane, a program sam wyliczy 1% podatku na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych.

Program dostępny w wersji na Windows, Mac OS i Linux

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Jeśli wypełniasz PIT tradycyjnie, papierowo, w odpowiednią rubrykę swojego zeznania wpisz:

KRS Fundacji Radia ZET 0000127204

oraz równowartość jednego procenta swojego podatku (zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół).

I to wszystko! Pieniądze przekaże Fundacji Radia ZET Urząd Skarbowy.

Z naszym programem łatwo:

• wypełnisz formularze PIT, m.in. PIT 37, PIT 36, PIT 36L, PIT 39, PIT OP za 2017 i wiele innych
  • wyliczysz zwrot podatku
  • wyślesz PIT online