Jeśli szukasz pomocy

Fundacja Radia ZET pomaga osobom szczególnie potrzebującym – chorym, z różnego rodzaju niepełnosprawnościami – głównie dzieciom będącym w trudnej sytuacji materialnej. Finansujemy ich rehabilitację i sprzęt do niej niezbędny, zakup leków i innych środków ochrony medycznej. Dofinansowujemy turnusy rehabilitacyjne. Udzielamy pomocy w ramach medycyny konwencjonalnej na terenie kraju. Nie refundujemy wcześniej poniesionych kosztów. O pomoc do Fundacji Radia ZET można zwrócić się raz w roku. Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas. Wskaż jakiego wsparcia potrzebujesz i uzasadnij, dlaczego. Do prośby o pomoc załącz wydrukowane i podpisane zgody na przetwarzanie danych osobowych osoby zgłaszającej i potrzebującej.

Jeśli szukasz pomocy
Jeśli szukasz pomocy 1

Napisz prośbę o pomoc w której zawrzesz przedmiot prośby i krótki opis sytuacji w której znajduje się osoba potrzebująca.

! Pamiętaj, że z prośbą o pomoc może zwrócić się jedynie osoba potrzebująca lub jej opiekun prawny.

Wypełnij i dołącz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych dla osoby zgłaszającej i potrzebującej.

Formularz dla osoby dorosłej Formularz dla dziecka

Jeśli szukasz pomocy 2
Jeśli szukasz pomocy 3

Wyślij do nas prośbę wraz z uzupełnionym formularzem listownie lub mailowo.

Fundacja Radia ZET ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa

fundacja@radiozet.pl

W odpowiedzi na prośbę otrzymasz dokumenty do wypełnienia.

Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń do nas:

(+48) 22 583 30 44

(+48) 22 583 30 45

(od pon. do pt., w godz. 10.00-16.00)