Dziewczynka z sercem, napis: Dziękujemy za Wasz 1 procent

Dziękujemy za 1 procent podatku

Z prawdziwą radością informujemy, że Fundacja Radia ZET  otrzymała aż 1 192 397,03 zł (dane na 15.09.2017 r.) z odpisu 1% podatku za 2016 r.

Na tę ogromną kwotę składa się wiele tysięcy mniejszych i większych kwot od wielu ludzi dobrej woli, w tym słuchaczy stacji radiowych Grupy Eurozet.

Wszystkim, którzy wskazali naszą Fundację w PIT-ach za 2016 r. bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie naszych działań na rzecz najbardziej potrzebujących.

Cieszy nas, że rośnie pula środków z 1 procenta, przekazywanych nie tylko Fundacji Radia ZET, ale ogólnie organizacjom pożytku publicznego. To już ponad 660 milionów zł!

Pieniądze trafiają do organizacji działających na rzecz chorych dzieci i dorosłych, innych organizacji, zwierząt; wspierających rozwój sportu, edukacji, społeczeństwa obywatelskiego i do wielu innych.

1% naprawdę pomaga!

Pełną informację Ministerstwa Finansów o wysokości 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2016 r. dla OPP znajdziecie TUTAJ>>