Podsumowanie działań w 2023 roku

W 2023 roku Fundacja Radia Zet przekazała na pomoc osobom będącym w ciężkiej sytuacji życiowej i zdrowotnej kwotę 1 045 034,16 zł.

Środki głównie zostały przekazane na rehabilitację stacjonarną oraz turnusy rehabilitacyjne. Pozostała część wsparcia dotyczyła zakupu leków, finansowania badań oraz zakupu sprzętu medycznego. Darowizny w wysokości 918 685,16 zł zostały przekazane 295 osobom indywidualnym, w tym aż 260 dzieciom.

Przekazaliśmy również do Centrum Zdrowia Dziecka (Klinika Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów) dwa pediatryczne, elektryczne łóżka z materacami a do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku aparat do wykonywania badania EEG. Pomoc szpitalom opiewała na kwotę 126 349 zł.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom! Bez Was pomaganie nie byłoby możliwe. Dziękujemy, że jesteście i wspieracie nasze działania.

Niezmiennie zachęcamy Państwa do pomagania podopiecznym Fundacji Radia ZET przez cały rok. Wpłat można dokonywać poprzez zakładkę „WPŁAĆ ONLINE” – przelew tradycyjny lub PayU.

Przekaż swój 1,5% podatku Fundacji Radia Zet, która pomaga ciężko chorym dzieciom w leczeniu i rehabilitacji– KRS 0000127204