1,5% podatku – to nic nie kosztuje

Fundacja Radia ZET od lat działa na rzecz ochrony zdrowia. Wspieramy osoby chore, a w szczególności dzieci. Wiele z nich to pacjenci z różnego typu niepełnosprawnościami. Pomagamy im odzyskiwać zdrowie i przywracać samodzielność, by mogły cieszyć się każdą chwilą życia i spełniać marzenia. Naszą misją jest wyrównywanie szans na lepszą przyszłość. Do tej pory na leczenie i rehabilitację indywidualnych podopiecznych przeznaczyliśmy już ponad 10,2 mln zł.

To jednak tylko jeden z obszarów działalności Fundacji Radia ZET. Nie zapominamy także o wspieraniu szpitali, w których każdego dnia toczy się walka o życie i zdrowie pacjentów. Z naszej pomocy skorzystało już 41 szpitali zlokalizowanych w 15 województwach. Na zakup przekazanego specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczyliśmy ponad 11,8 mln zł, a w planach mamy kolejne zakupy.

Przekazując Fundacji Radia ZET 1,5% swojego podatku sprawisz, że nasza pomoc będzie jeszcze bardziej skuteczna. Każda, nawet najmniejsza pomoc ma sens.