Akcja edukacyjna Fundacji Radia ZET

04.02.2021 15:39

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym, organizowanej przez Fundację Radia ZET pn. „Niepełnosprawność – rozumiem, akceptuję, wspieram”.

center,1,article
Akcja edukacyjna Fundacji Radia ZET

Celem akcji jest poszerzenie wiedzy dotyczącej tematyki niepełnosprawności oraz promowanie wśród przedszkolaków postawy otwartości i akceptacji. Układ treści, który stopniowo będzie wprowadzał przedszkolaki w zagadnienia związane z niepełnosprawnością, obejmuje cztery panele tematyczne:

1. Pięknie się różnimy
2. Sprawni inaczej
3. Łączą nas emocje
4. Też mogę pomagać!

Poniżej formularz zgłoszeniowy, którego uzupełnienie i przesłanie jest równoznaczne z chęcią wzięcia udziału w organizowanym przedsięwzięciu. Formularz należy przesłać na adres mailowy fundacja@radiozet.pl. Informujemy, że w przypadku, gdy liczba chętnych przedszkoli przekroczy limit dostępnych miejsc, przeprowadzimy eliminację i wyłonimy podmioty zakwalifikowane do udziału w akcji, którym prześlemy scenariusze zajęć i materiały edukacyjne - w tym płyty z bajkami oraz karty pracy dla każdego dziecka. Niezależnie od wyniku rekrutacji skontaktujemy się z Państwem drogą mailową.

Na odesłanie formularzy czekamy do 14 marca br.

,1,medium
logo akcji