#Dziecinnieproste - Antek

15.12.2017 14:01

Pomaganie jest #dziecinnie proste! Antoś ma dziecięce porażenie mózgowe i wymaga ciągłej rehabilitacji. Chciałby zostać bramkarzem Reprezentacji Polski w piłce nożnej albo gitarzystą i frontmanem zespołu muzycznego. Czy mu się to kiedyś uda? Czas pokaże, a drogą do celu jest codzienna rehabilitacja.

#Dziecinnieproste - Antek

6-letni Antek jest nieuleczalnie chory. Choroba nie ogranicza jednak sympatycznego kilkulatka, przynajmniej w marzeniach. Dlatego marzy o karierze piłkarza, albo  muzyka. „Ewentualnie zostanie kucharzem – śmieje się mama Antka – ale takim potrafiącym zrobić przepyszne pierogi i pizzę, ulubione dania mojego synka”.

Marzenia nie spełnią się, jeśli Antek nie będzie samodzielny. Mozolna rehabilitacja, codzienne ćwiczenia są dla chłopca nadzieją na choć częściową niezależność od opiekuna w przyszłości. „Bardzo chciałabym, aby Antoś kiedyś pracował i wiódł tzw. normalne życie” – mówi jego mama. Teraz jednak skupiają się na tym, co najważniejsze, czyli terapii i turnusach rehabilitacyjnych, bo to one przynoszą najlepsze efekty.

„Antek cieszy się z drobiazgów i nawet najmniejszych postępów. Ostatnio na spacerze udało mu się zachować równowagę. Tak go to uskrzydliło, że chyba z 5 minut o tym krzyczał: mamo, popatrz, potrafię!”.

Właśnie takie chwile są dowodem na to, że warto pomagać, że warto otworzyć serce i pomóc. Podopieczni Fundacji Radia ZET czekają!

Zrób to sam

Teraz każdy może pomóc. Złóż serduszko, napisz #dziecinnieproste, zrób zdjęcie i wrzuć na Instagrama, Facebooka, Twittera z hasztagiem #dziecinnieproste i linkiem do info o akcji http://www.fundacjaradiazet.pl/Co-robimy/Aktualnosci/Pomaganie-jest-dziecinnie-proste

Dziecinnie proste - serduszko - instrukcja

Cały dochód z SMS-ów charytatywnych przeznaczymy na pomoc potrzebującym.

Dziękujemy operatorom sieci Orange, Play, T-Mobile, Heyah i Plus za wsparcie akcji i przekazanie całkowitej kwoty dochodu z SMS- ów na rzecz potrzebujących.

Na łączną kwotę uzyskaną przez Fundację Radia ZET składa się:

- 2 zł 46 gr (2 zł + VAT) z tytułu jednego SMS-a, w odniesieniu do SMS-ów otrzymanych od osób korzystających z usług operatorów: Polkomtel Sp. z o.o. oraz Orange Polska S.A., z wyjątkiem usług przedpłaconych (tzw. prepaid);

- W odniesieniu do pozostałych SMS- ów: 2 zł z tytułu jednego SMS-a.

Więcej Aktualności

11.12.2019 09:53
01.08.2019 16:41
26.06.2019 13:58
19.12.2018 12:32
20.12.2018 15:34
28.08.2018 10:42