|center

Fundacja Radia ZET i Meloradio w Centrum Zdrowia Dziecka

Przedstawiciele Fundacji Radia ZET i Meloradia udali się do Centrum Zdrowia Dziecka aby przekazać kilkadziesiąt książek jego małym pacjentom. Całe przedsięwzięcie przedsięwzięcie udało się dzięki uprzejmości Wydawnictwa Blue Butterfly, które podarowało książki na rzecz chorych dzieci. Historie autorstwa Pani Agnieszki Szyfter promują takie wartości jak miłość, empatia i szacunek. Oprócz ciekawych i pasjonujących opowiadań zawierają także łamigłówki i gry, które z pewnością umilą dzieciom pobyt w szpitalu.

Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD) jest jednym z największych szpitali pediatrycznych w naszym kraju. W szpitalu leczone są dzieci z całej Polski, również podopieczni Fundacji Radia ZET. Pomagamy dzieciom odzyskiwać zdrowie, dlatego od kilku lat wspieramy tę placówkę. Przekazaliśmy m.in. sprzęty medyczne o łącznej wartości ponad 100 000 zł w tym :

- urządzenie Happy Rehab C2 Profesionall na oddział rehabilitacji,

- infuzyjne pompy objętościowe oraz specjalistyczne łóżka.