Tak pomagaliśmy w roku 2018!

Okres świąteczny i około noworoczny to czas podsumowań i refleksji. Dla nas w Fundacji Radia Zet również jest to moment rozważań, zadumy i wspominania tego co wydarzyło się w mijającym roku.

Łącznie pomogliśmy ponad 150 indywidualnym Podopiecznym! Dzięki naszej pomocy Potrzebujący uzyskali wsparcie w zapewnieniu rehabilitacji, zakupie leków, leczeniu, wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne czy sfinansowaniu sprzętu.

IMG_9540_skalowacz_pl

Pomagaliśmy także instytucjom (w tym szpitalom). Udało nam się wyposażyć te organizacje m. in. w kardiomonitory, specjalistyczne łóżka czy respirator.

Zorganizowaliśmy 4 kampanie i wraz z Radiem Zet przygotowaliśmy Świąteczny Kiermasz.

9M7A9840

Zaangażowaliśmy się w akcję EccoWalkhaton gdzie z Waszą pomocą zebraliśmy blisko 200 000 zł!

Fundacja kolaż wersja ostateczna

Dwukrotnie odwiedzili nas Podopieczni wraz ze swoimi rodzinami.

9M7A9720
9M7A9849
9M7A9940
9M7A9798

To był dobry rok, pełen pracy i wyzwań! Składamy ogromne podziękowania dla naszych Darczyńców - dziękujemy, że jesteście i nas wspieracie! Szczególne słowa uznania składamy na ręce Podopiecznych i ich rodzin – dziękujemy za to, że pokazujecie Waszą niezwykłą siłę i jesteście naszą inspiracją do walki o lepsze jutro!