Izabela Szumielewicz, Dyrektor Fundacji Radia ZET trzyma statuetkę Lidera Roku w Ochronie Zdrowia
fot. Termedia

Fundacja Liderem Roku w Ochronie Zdrowia 2014

Z prawdziwą radością informujemy, że Fundacja Radia Zet otrzymała nagrodę Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2014 w kategorii Działalność Charytatywna.

Kapituła konkursu, osoby szczególnie zaangażowane w ochronę zdrowia, doceniła wyposażenie przez Fundację pierwszej w Europie, najnowocześniejszej pediatrycznej sali hybrydowej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.Dzięki zaangażowaniu Fundacji krakowski szpital stał się jednym z najnowocześniejszych ośrodków kardiochirurgii dziecięcej na świecie.

To także wyraz uznania dla Darczyńców Fundacji. Zakup sprzętu za 5 mln złotych sfinansowaliśmy przecież z 1% podatku. Dlatego dziękując za nagrodę bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Fundację!

Gala wręczenia nagród konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny odbyła się 14 stycznia 2015 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. To jedna z najbardziej prestiżowych uroczystości środowiska medycznego. Pamiątkową statuetkę dla Fundacji odebrała Izabela Szumielewicz - Dyrektor Fundacji Radia ZET.

Informacje o konkursie na www.termedia.pl/