Pysznie i charytatywnie w Eurozecie
fot. B. Woźniak

Pysznie i charytatywnie w Eurozecie

7 grudnia przy Żurawiej 8 było naprawdę pachnąco i świątecznie. Pracownicy EUROZET-u przygotowali kiermasz świąteczny, a na nim ciasta, przetwory, nawet śledzie i chleb - wszystko własnoręcznej roboty.  I wszystko, aby wesprzeć Fundację Radia ZET.

Inicjatorką świątecznej akcji była koleżanka Małgorzata z działu finansowego. Ale w przygotowanie kiermaszu włączyło się wielu pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu stoły uginały się pod ciężarem przepysznych serników, przekładańców, ciastek, pierników. Dużą popularnością cieszyły się domowej roboty przetwory i nalewki. Wszyscy odwiedzający kiermasz - pracownicy EUROZET-u i goście - zachęceni smakołykami, hojnie wspierali Fundację. Dzięki temu Fundacja otrzyma dla swoich podopiecznych prawie 2 tysiące zł.

Dziękujemy!

DSC_7209a