Ruukki - kolejna pomoc dla dzieci
fot. Ruukki

Ruukki - kolejna pomoc dla dzieci

Do szczęścia dziecku potrzebne jest ciepło rodzinne, miłość, ale i solidny dach nad głową, zwłaszcza dzieciom poszkodowanym przez los lub chorym. Teraz we współpracy z firmą Ruukki możemy jeszcze bardziej wspierać dzieci z wadami serca.

Do tej pory, w dwóch edycjach akcji „Lepszy dach nad głową”, razem z firmą Ruukki pomogliśmy sześciu najbardziej potrzebującym rodzinnym domom dziecka i rodzinom zastępczym w wymianie dachów. Efekty możecie podziwiać na stronie www.lepszydachnadglowa.pl.

Ale na tym nie koniec! Ruukki pomaga dalej. Zwłaszcza tym najmniejszym, dzieciom, które już od urodzenia wymagają pomocy. W ramach akcji „Kupuj z sercem” firma Ruukki, część dochodu ze sprzedaży blachodachówki Finnera, przekaże na rzecz podopiecznych Fundacji Radia ZET - dzieci z wrodzonymi wadami serca. Akcja trwa do 30 września 2015 r.

Z góry dziękujemy!