Podziel się sercem z naszymi podopiecznymi!

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny czas w roku. Czas radości, refleksji i myślenia o najbliższych. To również okres, w którym dzielimy się dobrem z innymi, bardziej potrzebującymi naszego wsparcia i pamięci. W tej magicznej atmosferze Fundacja Radia ZET rusza z kolejną odsłoną akcji „SERCE”. Podobnie jak w latach ubiegłych będziemy zbierać środki na rehabilitację dla naszych małych podopiecznych, na co dzień walczących o zdrowie i samodzielność. Razem możemy im pomóc zrealizować marzenia, które jakże różnią się od tych, które ma większość z nas. Akcję wsparło 14 gwiazd ze świata muzyki, filmu i telewizji.

Droga naszych podopiecznych do odzyskania zdrowia, sprawności i samodzielności nie jest usłana różami. Wiąże się z wyrzeczeniami, wymaga systematyczności, silnej woli i ciężkiej pracy. Do tego każda rehabilitacja to olbrzymie nakłady finansowe. Rodziny, które zdecydowały się opowiedzieć o swojej historii i trudnych doświadczeniach związanych z chorobą dziecka otworzyły swoje serca przed Słuchaczami Radia ZET. Zwracają uwagę na to, że proszenie o pomoc jest trudne, jednak robią to, ponieważ nie stać ich na zapewnienie rehabilitacji, której potrzebują ich dzieci.
Charytatywna akcja potrwa na antenie Radia ZET od 24 grudnia br. do 6 stycznia 2023 roku. Wysyłając SMS o treści "Serce" pod numer 7245 pomagasz sfinansować rehabilitację dzieci z niepełnosprawnościami. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji Radia ZET.
Każdy SMS przybliża nas do celu – sfinansowania 1 000 godzin rehabilitacji tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzą swoje serca i wesprą naszą akcję. Bardzo na Was liczymy!