Kardiomonitory dla 17 szpitali w całej Polsce

Fundacja Radia ZET od lat działa w ochronie zdrowia. Wspieramy zarówno indywidualnych podopiecznych, jak i szpitale, ponieważ to właśnie w nich toczy się walka o zdrowie i życie.

Podczas Mikołajkowej Akcji w 2021 r. przekazaliśmy 34 kardiomonitory 17 szpitalom w 15 województwach w Polsce. Wartość przekazanych w grudniu kardiomonitorów to ponad pół miliona złotych.

Ofiarowane nam przez Fundację Radia Zet nowoczesne kardiomonitory są wyposażone w alarmy kluczowych parametrów, dzięki czemu od razu jesteśmy informowani o jakichkolwiek nieprawidłowościach. (…) Pomoc Fundacji Radia Zet jest dla nas bardzo istotna. Daje poczucie wsparcia i zwiększa komfort pracy lekarzy oraz pielęgniarek na naszym oddziale –mówi dr n.med. Krzysztof Dowgierd, Kierownik Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

Szpitale, który otrzymały kardiomonitory od Fundacji to:

1. Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku
  2. Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z.o.o.
  3. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
  4. Szpital Specjalistyczny im. Dietla w Krakowie
  5. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
  6. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
  7. Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku
  8. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej nr 1 w Rzeszowie
  9. Szpital Specjalistyczny w Pile im. S. Staszica
  10. Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
  11. Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie
  12. Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z.o.o.
  13. Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Św. Jana Pawła II w Katowicach
  14. Szpital MSWiA w Bydgoszczy
  15. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
  16. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie