|center

Przyłącz się do Akcji SERCE!

Styczeń to czas wdrażania w życie noworocznych postanowień. Mali pacjenci Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów też je mają, choć nie są one typowe dla maluchów w ich wieku. Oni pragną powrotu do zdrowia i możliwości cieszenia się z każdej chwili. Tak zwyczajnie, beztrosko… Niestety, los sprawił, że zmagają się z ciężkimi chorobami. Potrzebują wsparcia najbliższych, lekarzy, ale też ludzi dobrej woli, żeby ta ich ciężka droga była choć odrobinę bardziej komfortowa. Razem możemy im pomóc.

16 stycznia br. w Teatrze Muzycznym ROMA odbędzie się VII koncert „Gwiazdy Jazzu dla Dzieci”, z którego cały dochód zostanie przeznaczony dla Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Chillizet i Fundacja Radia ZET od kilku lat wspierają tę inicjatywę.

Na antenie Chillizet organizujemy zbiórkę SMS-ową, której celem jest pozyskanie środków na zakup łóżka szpitalnego dla dzieci. Na oddziale transplantacji narządów dzieci przebywają wiele dni, czasem nawet kilka miesięcy, chcemy zapewnić im komfort w czasie rekonwalescencji.

Charytatywna akcja potrwa na antenie Chillizet od 10 stycznia do 16 stycznia 2023 roku. Wysyłając SMS o treści "Serce" pod numer 7245 pomagasz sfinansować zakup łóżka szpitalnego do Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Całą kwotę przeznaczymy na ten cel.

Wpłat online można dokonywać pod linkiem: https://www.fundacjaradiazet.pl/#wplac