Nasze akcje / Fundacja Radia ZET

Nasze akcje

Przekaż 1% - pomóż chorym dzieciom - Leonard - 6 lat

Sabina, Teofil i Leonard są trojaczkami ze Strzyżewic. Dzieci przyszły na świat za wcześnie, ale dwojgu szybko udało się pokonać problemy wcześniactwa.

Leonard, mimo ciągłych starań, do dziś walczy o zdrowie i sprawność.

Przekaż 1% - pomóż chorym dzieciom - Jaś - 3 lata

3-letni Jaś urodził się z Zespołem Downa, poważną wadą serca, stopą końsko-szpotawą, niedoczynnością tarczycy. Żeby mógł chodzić, potrzebuje intensywnej rehabilitacji.

Przekaż 1% - pomóż chorym dzieciom - Kuba 8 lat

8-letni Kuba ma autyzm, padaczkę, niedoczynność tarczycy i wadę wzroku. Z otoczeniem komunikuje się jak 2-letnie dziecko. Niestety często spotyka się z niezrozumieniem ze strony ludzi, którzy nie wiedzą, czym jest świat autystycznego dziecka.

1% pomaga - Jaś 2 lata

2-letni Jaś urodził się z zespołem niedorozwoju lewego serca (HLSHS). Jest jednym z kilkuset dzieci zoperowanych na sali hybrydowej ufundowanej przez Fundację Radia ZET w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu.

1% pomaga - Michał 4 lata

4-letni Michałek ma za sobą 3 operacje serca i wielokrotne cewnikowania serca. Wspaniali lekarze i dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia i sprzętu medycznego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie pomogły mu w walce o zdrowie.

1% pomaga - Karolina 9 lat

Karolina jest pogodną dziewczynką, chociaż los nie szczędził jej cierpień, a szpital długo był dla niej pierwszym domem.

1% pomaga - Kuba 6 lat

Kuba ma bardzo złożoną wadę serca. Podwójna blizna na klatce piersiowej przypomina o operacjach, które ratowały mu życie.

1 procent naprawdę pomaga

Są takie dzieci, które potrzebują pomocy. A jeden procent naprawdę pomaga! Na sali hybrydowej, którą Fundacja Radia Zet podarowała Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Krakowie, lekarze uratowali już kilkaset dzieci! Całe wyposażenie sali Fundacja kupiła za środki z 1% podatku.

Poznajcie Michała, Karolinę, Kubę i Jasia - dzieci operowane i diagnozowane na pierwszej w Europie pediatrycznej sali hybrydowej. Więcej>>

Fundacja Radia ZET chce pomagać dalej. Rozliczając swój roczny PIT przekaż nam 1% swojego podatku.

Dzięki temu możemy pomagać chorym dzieciom.

Wpisz KRS 0000127204 na papierowym formularzu lub pobierz program do rozliczeń PIT (w wersji na Twój komputer: na Windows , Mac OS i Linux ) z wpisanym na stałe KRS-em Fundacji.

Więcej o rozliczaniu 1% podatku>>

Przekaż 1% - pomóż chorym dzieciom

3-letni Jaś urodził się z Zespołem Downa i poważną wadą serca.

Kuba - pogodny ośmiolatek cierpi na autyzm i porozumiewa się na poziomie dwuletniego dziecka.

Leonard chciałby być tak sprawny jak pozostałe rodzeństwo. Wszyscy trzej chłopcy potrzebują rehabilitacji, która przekracza możliwości ich rodziców.

Fundacja Radia ZET ma status organizacji pożytku publicznego. Możesz przekazać nam 1 procent swojego podatku. Dla nas to nieocenione wsparcie, dzięki któremu możemy pomagać chorym dzieciom.

Za każdą przekazaną złotówkę z całego serca dziękujemy.

Teraz to naprawdę proste! Pobierz bezpłatny program do rozliczeń PIT albo rozlicz się online i przekaż 1 procent Twojego podatku Fundacji Radia ZET.

Dane Fundacji są już wpisane, a program sam wyliczy 1% podatku na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych.

Program dostępny w wersji na Windows, Mac OS i Linux

Wszystkie wersje programu zawierają wpisane na stałe KRS Fundacji Radia ZET

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Akcja świąteczna - dziękujemy za pomoc

Sześćset tysięcy złotych z ponad 100 tys. SMS-ów – tyle zebrała Fundacja Radia ZET w akcji „Są takie dzieci, które potrzebują pomocy, aby być”. Dzięki tym środkom pomożemy Tosi, Erykowi, Oliwii, Arturowi i Michalinie w walce o zdrowie i sprawność.

Dziękujemy za wszystkie wysłane SMS-y, wpłacone darowizny i udostępnione posty. Szczególne podziękowania kierujemy do słuchaczy Radia ZET, Radia ZET Chilli i Radia ZET Gold, którzy zawsze mocno wspierają Fundację w niesieniu pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Dziękujemy także operatorom za zrzeczenie się dochodu z połączeń SMS, dzięki czemu cały dochód z akcji pomoże dzieciom.

Najbliższe plany

Dalsza pomoc najbardziej potrzebującym, a w szczególności chorym dzieciom.

Co zrobiliśmy

Zobaczcie nasze podsumowania działalności i sprawozdania.